Детальніше...Чотири українських міста — Львів, Житомир, Чортків та Кам'янець-Подільський — заявили, що планують перейти на "зелену" енергетику до 2050. Чи можливо це?

Детальніше...Грип залишається одним із найбільш міфологізованих захворювань. Ви досі вірите, що вітамін С захистить від грипу, протяг, холод чи щеплення можуть стати причиною грипу, а антибіотики та чай з малини допоможуть одужати? У підбірці пояснюємо, чому це лише міфи.

Детальніше...Хто має право на отримання комунальної субсидії в 2018 році?

Детальніше...У вересні цього року Городоцьке відділення поліції на Львівщині очолив старший лейтенант поліції Андрій Богуш. За плечима 31-річного офіцера – участь в бойових діях в зоні АТО. Андрій захищав одну із найважливіших позицій, через яку переправляли продукти, боєприпаси та медикаменти «кіборгам», які захищали аеропорт, а також евакуйовували звідти поранених. Крім того, повернувшись до мирного життя, він був активним учасником створення патрульної поліції Луганщини та у 2016 році очолював патрульну поліцію Сєверодонецька, Лисичанська та Рубіжного. Бойовий офіцер нагороджений медаллю «За зразкову службу».

Детальніше...В кожного з нас вони були, а в декого і зараз є. В когось вони великі і технологічні, а хтось віддає перевагу нескладним і маленьким. Але кожен з нас ніколи не забуде ту єдину, улюблену свою іграшку. Сьогодні нашим співрозмовником є Павло Іванович Морозовський, колекціонер, директор рекламної агенції і директор ГО «Львівський музей іграшок». Про це повідомляє сайт Фотографії старого Львова.

Детальніше...Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) заплатила понад третину мільйона євро, щоб в Україні з’явилися детективи. В Нацполіції вважають, що це значно підвищить розкриваність злочинів.

Детальніше...Існує народна мудрість: скільки би не говорив «цукор», солодше від цього в роті не стане. Те саме стосується і впровадження електронного квитка у місті Львові — сам собою він не з’явиться, для його впровадження потрібні як політична воля, так і фахівці, здатні впровадити такий проект.

Детальніше...Уже третій рік поспіль у найбільших містах України, жителі мають право брати участь у розподілі місцевого бюджету. Містяни можуть подавати на голосування свої проекти. Основним критерієм є користь для громади міста. Мають таке право і львів’яни. Цьогоріч у місті зареєстрували 159 проектів – претендентів на реалізацію, на суму понад 137 мільйонів гривень. «Львівська газета» провела аналіз усіх проектів і вибрала п’ятірку найнеобхідніших місту ініціатив.

Детальніше...В еру інформаційних воєн заради насадження панівних ідей та дискурсів з боку агресивної Росії дієвими та ефективними є всі способи впливу. Не залишаються осторонь і мультфільми, котрі часом дають в рази кращий ефект, аніж будь-які байки про розіп’ятих хлопчиків та немовлят на бандерівську вечерю. Пропагандистська анімація вражає найслабших – дітлахів, пише Вероніка Вельч для Українська правда.Життя

Детальніше...Вживання марихуани у підлітковому віці призводить до довготривалої шкоди для мозку. Про це йдеться в новому дослідженні канадських вчених, пише BBC Україна.

Репліка

Прес-службу міськради можна відправляти на чемпіонат світу з продукування ідіотизмів
Роман Онишкевич

Прес-службу міськради можна відправляти на чемпіонат світу з продукування ідіотизмів

Я такого ще не чув і не бачив. Тільки дочитайте до кінця. Я вже давно зрозумів, що прес-службу Львівської міськради можна відправляти на чемпіонат світу з продукування ідіотизмів. Але нині вони перевершили самих себе!

Дайджест

17 жовтня
Міністерство охорони здоров′я
7 міфів про грип

7 міфів про грип

16 жовтня
Юридичний портал України
Нові правила отримання житлової субсидії на 2018 рік

Нові правила отримання житлової субсидії на 2018 рік

15 жовтня
Відділ комунікації поліції Львівської області
Андрій Богуш: «Війна навчила цінувати тих, кому ми небайдужі»

Андрій Богуш: «Війна навчила цінувати тих, кому ми небайдужі»

14 жовтня
Роман Метельський, Фотографії старого Львова
Музей родом з дитинства, або не викидайте іграшки, панове!

Музей родом з дитинства, або не викидайте іграшки, панове!

1z

vp

vp

Форпост на Facebook