27972450 1799479206788998 8339873573768452722 n
Фото: Андрій Москаленко
У підвалі будинку на вул. Саксаганського, 3 проводять незаконні роботи, що можуть призвести до нищення будинку-пам’ятки архітектури. Про це повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку. Міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення підготувати листи у всі силові органи щодо незаконних робіт у підвалі цього будинку та відсутність покарання і притягнення до відповідальності винних осіб.

«Завдяки Лілії Онищенко, начальнику управління охорони історичного середовища та Андрію Зозулі, голові Галицької районної адміністрації, вчора вдалось зупинити нищення підвалу будинку на Саксаганського, 3.

У підвалі будинку на вул. Саксаганского, 3 працівники намагалися порушити конструкцію між поверхами, власне вибити двері. Ці дії вдалося зупинити. Також на місце події було викликано поліцію. Сьогодні вранці ми комісійно були на місці. Там був збитий замок та встановлений новий замок, щоб не допустити проникнення в підвал», - розповів Андрій Москаленко.

За словами Лілії Онищенко, начальника управління охорони історичного середовища ЛМР, з інформації, яку надало ЛКП, власником приміщень в підвалі, де проводять незаконні роботи, скоріш за все є особа на прізвище Сандул. Саме це прізвище фігурує у більшості справ щодо незаконних робіт в будинках-пам’ятках архітектури.

загрузка...