Chornovol Igor 017Незабаром у Львові вийде друком книга «Українська фракція Галицького сейму. 1861-1914» львівського історика, доктор історичних наук (2016), керівника Центру регіональної історії Галичини Інституту українознавства ім. І.Крип'якевича НАН України Ігора Чорновола.

У книзі висвітлюється одна з найяскравіших сторінок українського парламентаризму, а саме діяльність «Руського клубу» Галицького сейму, що був основною трибуною презентації не тільки польських, а й українських національних інтересів, розпочинаючи з 1861р. і до першої світової війни. Зацікавлені знайдуть у книзі найрізноманітнішу інформацію про Сейм: статистику, ретрополітику, біограми 199 українських послів (саме стільки депутатів представляли український народ у Сеймі), виборчі технології XIX ст., навколосеймові карикатури, жарти і поезію. Всім шанувальникам минулого Львова та Галичини. Книга є виправленою, доповненою та відредагованою версією двох моїх попередніх книг «Українська фракція Галицького крайового сейму. 1861-1901. Нарис з історії українського парламентаризму» (Львів: Інститут українознавства ім. І.Крип’якевича НАН України, 2002) та «199 депутатів Галицького сейму» (Львів: Тріада-плюс, 2010).

Аби гарантовано мати можливість придбати видання слід завчасно підписатися на книгу, зазначає автор на своїй сторінці у Фейсбук.

"Шановні колеги, підписуйтеся на мою нову книжку «Українська фракція Галицького сейму. 1861-1914», перерахувавши 150 грн. на картку «Приватбанку»

5168 7423 5905 6797
Чорновол Ігор Павлович

Спосіб той же, як було під час видання "Нарисів з історії Галичини". Мета - видати книжку за сприяння ФБ, способом підписки («підписні видання», було колись, хто пам’ятає). А саме на вказаний рахунок охочі перераховують по 150 грн., повідомивши своє ім’я та прізвище (ціна примірника після видання 180 грн. і вище для всіх смертних). Я формую список підписаних і оголошую його на своїй ФБ-сторінці. Зібрані кошти підуть на виготовлення оригіналу-макету, а також послуги друкарні. Книга буде видана швидко , будь-що-будь - до Форуму видавців. Загальний бюджет проекту 18 000 грн. Книжка видаватиметься, якщо вдасться зібрати не менше 10 000 грн., решту видатків покриватиму з власної кишені; якщо не вдасться – нє то нє, а кошти поверну. Дякую", - сказано у повідомленні.

Усі охочі можуть ознайомитись зі змістом книги та вступним словом автора за посиланням.

Ігор Павлович Чорновол — львівський історик, доктор історичних наук (2016), керівник Центру регіональної історії Галичини Інституту українознавства ім. І.Крип'якевича НАН України, фахівець у галузі глобальної історії ХІХ століття, компаративних фронтирів, польсько-українських відносин ХІХ ст., регіональної історії Галичини, номінант конкурсу «Книга року» Львівського форуму видавців за книгу «100 видатних львів'ян» (2009), автор більше 400 наукових праць(монографії, наукові статті, публікації джерел, рецензії, науково-популярні есе, здебільшого для рубрик «Львівської газети» «Люди Львова 2004—2008, і „Galicia incognita“, 2012—2014) українською, польською, англійською, білоруською та російською мовами.

загрузка...