15388088 1451999234 613x350.55068078669 3 0Західний офіс Держаудитслужби підтвердив виявлені порушення на закупівлі двох шкільних автобусів, де замовник, відділ освіти Сокальської РДА обрав серед учасників компанію, пропозиція якої не відповідала кваліфікаційним критеріям. Про це повідомляє Центр громадського моніторингу та досліджень.

Нагадаємо, закупівлю освітяни провели у травні минулого року, де за результатами аукціону обрали переможцем Київську компанію «Торговий дім Динат Груп», яка зобов’язалась поставити автобуси до кінця грудня на суму 3,198 млн грн.

Експерти детально проаналізували пропозицію переможця та виявили, що довідка про виконання аналогічних договорів, яку подало ТОВ «Торговий дім Динат Груп» не відповідала кваліфікаційним вимогам замовника. Також у документації переможця не було листа-відгука від організації з якою укладалась аналогічна угода.

У закупівлі також взяли участь ще двоє учасників з дешевшими пропозиціями: ІП «АІС-Полтава» (2,5 млн грн)  та ПП «Аймакс-Груп» (3,1 млн грн). Тендерний комітет відхилив пропозицію ІП «АІС-Полтава» через походження автобусів з  Російської Федерації, що підпадає під дію Закону «Про санкції». Причиною відхилення другої компанії стала відсутність ініціалів та прізвища уповноваженої особи на одній із довідок.

У відповідь на звернення експертів, Держаудитслужба перевірила та підтвердила виявлені порушення. Аудитори надіслали рекомендаційного листа замовнику з вимогою усунути помилки та не допускати їх у подальшому під час проведення закупівель.

загрузка...