tramvai12231321 квітня вартість проїзду в електротранспорті може зрости до 5 гривень, замість нинішніх 3. Таку ініціативу підтримала і громадська рада при управлінні транспорту. Враховуючи суспільний інтерес та важливість даного питання у Львові проведуть громадські слухання, щодо недоцільності підняття вартості за проїзд пасажирів у міському електротранспорті без обґрунтування тарифу перевезень та стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс».

Цю ініціативу за декілька годин підтримала понад сотня львів'ян. Усі вони вважають, що якість перевезень не відповідає ціні.

"Досі електротранспорт залишалися найбюджетнішим видом транспорту у Львові. Цим транспортом постійно користуються такі вразливі категорії населення, як пенсіонери, малозабезпечені верстви населення та студенти. Переконаний, що за збільшенням вартості проїзду в трамваях та тролейбусах, влада збільшить і ціну на маршрутні переведення, щонайменше на 2 гривні. В умовах суспільного зубожіння такі кроки міської влади є абсурдними та необґрунтованими. На сьогодні немає жодного обліку пасажирів, неможливо відстежити пасажиропотік та покарати тих, хто не платить за проїзд", - вважає голова фракції УКРОП у Львівській міській раді Ігор Телішевський.

 

загрузка...