troleybus13Міська комісія з безпеки дорожнього руху ухвалила тимчасово призупинити дію смуги громадського транспорту на проспекті Свободи між вулицями Вороного та Коперника ще в лютому, пише Твоє місто.

11 квітня Галицька районна адміністрація демонтувала смугу громадського транспорту на проспекті Свободи між вулицями Вороного та Коперника, а також встановила знак 5.16 «Напрямки руху по смугах». Про це в коментарі повідомили у прес-службі міської ради.

Рішення про тимчасове припинення дії смуги прийняла 21 лютого міська комісія з безпеки дорожнього руху, оскільки автобуси не використовували її за призначенням.

«Якщо зараз поглянути на вулицю, можна побачити, що середня смуга стоїть, усі їдуть попри пам’ятник Міцкевичу, до площі Галицької автобуси їдуть хаотично. Пропонуємо реорганізувати рух таким чином: крайня права смуга відводиться для руху у напрямку площі Галицької та до проспекту Шевченка, середня смуга використовуватиметься для руху виключно на площу Галицьку, а ліва – для розвороту, так, як вона і використовується зараз», – зауважив тоді працівник ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила.

Дію смуги призупинили до впровадження малого транспортного кільця.

загрузка...