104913 0У Дрогобицькому районі шириться громадська ініціатива з розчищення придорожніх лісосмуг, що дасть змогу ремонтникам доріг якісно зробити водовідведення.

Минулої суботи на толоку з вирубування кущів біля дороги Борислав – Самбір, як і обіцяли на сході громади, вийшли мешканці сіл Уріж і Винники.

«Це вперше за 25 років, – сказав в коментарі IA ZIK ініціатор акції. – Було приємно спілкуватися з учасниками акції, в яких є розуміння, що вони це роблять для себе, блага краян. Адже цього року на цій автодорозі розпочнуться ремонтні роботи. Дякую Романові Садлівському за організацію толоки. Запрошую мешканців інших населених пунктів, які користуються цією дорогою, взяти участь у розчищенні придорожніх заростей. Думаю, що наступної суботи вийде більше людей. Перші кроки завжди важкі. Для прикладу, на розчищення узбіч автодороги Комарно-Дрогобич вийшло 300 чоловік, і за одну суботу розчистити від Рихтич до Волощі. В цій справі низинна частина району організованіша, але якщо працювати з громадами в гірській частині, то і тут справа піде. Адже громади мають виходити і на прибирання сіл, розчистку каналів, брати участь у впорядкуванні територій. Для цього потрібно частіше збирати сходи сіл та спілкуватися з людьми. Маємо пам’ятати слова нашого геніального краянина Івана Франка: «Громада – великий чоловік».

загрузка...