prozorro1212Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи» 13 квітня 2018 року уклав угоду на придбання електрокардіографа за 35 тис. грн з ПП «Кобра-Сервіс». Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro, пишуть Наші Гроші.Львів.

Це щонайменше на 10 тис. грн дорожче від середніх на ринку медичного обладнання. Згідно з угодою, госпіталь отримає шестиканальний електрокардіограф ECG 600 G. Термін поставки протягом двох днів з моменту узгодження графіку поставки.

На спеціалізованих сайтах такий самий кардіограф пропонують за ціною 24-26 тис. грн. У грудні минулого року ПП «Кобра-Сервіс» продало ідентичний кардіограф Золочівській центральній районній лікарні за 27,99 тис. грн. Тобто, за чотири місяці, пропри відсутність різких коливань курсу, його вартість на складах «Кобри-Сервіс» зросла на 7 тис. грн.

До речі, в той самий період, наприклад, у Вінницькій області також придбали для лікарні такий самий апарат, але за 25,25 тис. грн. А у Херсонській області в лютому поточного року кардіограф коштував 27 тис. грн.

Засновниками приватного підприємства «Кобра-Сервіс» 51-річна львів’янка Зоряна Барковська та 70-річна Ніна Шенгофер, мешканка села Підбірці. Директоркою фірми є донька Ніни Шенгофер Наталія Шенгофер.

Водночас Ніна Шенгофер очолює Львівську обласну державну науково-виробничу корпорацію «Медтехніка», засновником якої є Міністерство охорони здоров’я. Підписантом держкорпорації є Володимир Барковський, екс-депутат Пустомитівської районної ради від ВО «Свобода» та чоловік бізнес-партнерки Ніни Шенгофер Зоряни Барковської.

загрузка...