kordon 02473Активне проведення заходів по протидії корупційній складовій серед прикордонників продовжує приносити позитивні результати. Так, учора було зафіксовано спробу дачі хабара прикордоннику Львівського загону. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Грошову винагороду пропонував громадянин Німеччини у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Угринів» у розмірі 50 євро, за можливість проїхати на території України, адже у іноземця були проблеми з документами на автомобіль.

В діях порушника вбачаються ознаки адміністративного правопорушення передбачені ст.369 ККУ «Пропозиція щодо надання неправомірної вигоди», по даному факту було повідомлено працівників Національної поліції. 

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень. 

загрузка...