630 360 1522694239 9529Львівський обласний військовий комісаріат розпочав запис для отримання путівок до санаторно-курортних закладів з метою лікування ветеранів військової служби та членів їх сімей на 3-й квартал 2018 року. Про це повідомив головний військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко.

Ветерани військової служби забезпечуються путівками з оплатою 25 відсотків їх вартості, а члени їх сімей – 50 відсотків відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 року №446.

Важливо. Право на забезпечення путівками мають ветерани військової служби, які отримують пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб". При цьому, державні органи забезпечують їх путівками не більше 1 разу на рік.

На сьогодні в розпорядженні Міністерства оборони України перебувають чотири санаторії – ЦМР та СЛ «Трускавецький» (м. Трускавець Львівської обл.), ЦМР та СЛ «Пуща Водиця» (м. Київ), ВМКЦ Центрального регіону «Вінниця» (м. Вінниця), ЦВКС «Хмільник» (м. Хмільник Вінницької області).

Повна вартість путівок в санаторії складає: «Трускавецький» - 9450 грн., «Пуща Водиця», «Хмільник» - 9765 грн., «Вінниця» - 9148,44 грн.

Для ветеранів військової служби та членів їх сімей вартість путівок складає: «Трускавецький» - 2362,50 та 4725 грн., «Пуща Водиця», «Хмільник» - 2441,25 та 4882,50 грн., «Вінниця» - 2287,11 та 4574,22 грн. відповідно.

Для отримання путівки ветерану військової служби необхідно звернутись в районний (міський) військовий комісаріат за місцем перебування на обліку та представити наступні документи:

- довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою № 070/о, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 лютого 2012 року № 110 (видається в поліклініках за місцем проживання);
- паспорт;
- посвідчення ветерана військової служби;
- довідку з Пенсійного фонду України про отримання пенсії відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. 

Особи, які працюють, надають довідку з місця роботи про те, що вони в поточному році за місцем роботи санаторно-курортними путівками не забезпечувались.

Відповідно до Порядку відшкодування ветеранам військової служби витрат, пов`язаних з проїздом для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 14.12.16 №687, ветерани мають право на безоплатний проїзд для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку на підставі військових перевізних документів. Їх видача здійснюється районними військовими комісаріатами відповідно до місця перебування на обліку за наявності путівки. Члени сімей ветеранів військової служби таким правом не користуються.
За довідками просимо звертатись до районних військових комісаріатів за місцем перебування на обліку.

загрузка...