2 Screen1На вул. Личаківській перейшли до останнього етапу капітального ремонту дороги: на перехресті з вул. Пасічною облаштовують трамвайне кільце.

Як повідомили у IA ZIK, реконструкцію ділянки дороги від вул. І. Мечникова до вул. Черемшини уже закінчили, тож нині роботи зосередженні на відрізку від вул. Черемшини до вул. Пасічної. Зокрема, тривають роботи з облаштування трамвайного кільця на перехресті з вул. Пасічною. З 15 липня планують відкрити для проїзду вул. Личаківську на ділянці до вул. Долішньої, а з 1 вересня буде повністю відкрито вул. Личаківську для проїзду громадського транспорту.

«Зараз тривають завершальні роботи по колектору. Його встановили, потім буде здійснюватися тампонація старого (залиття цементом) і перепідключення. Також прокладаємо дорожнє покриття і облаштовуємо трамвайну колію, прокладаємо тротуари, контактну мережу. При облаштуванні тротуарів враховані потреби маломобільних осіб», – розповів Роман Познанський, в.о. директора ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. В межах ремонту проводять капітальну реконструкцію дорожнього покриття, заміну трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкцію вулиці проводять у три етапи. Перший етап – роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап – від вул. Б. Котика до вул. Пасічної. 

загрузка...