3456788765456789023456На Львівщині до штрафу засудили жінку, яка неправомірно отримувала субсидію, проте звільнили від відбування покарання відповідно до Закону "Про амністію". Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, повідомляє Status Quo.

Мешканка Золочівського району у грудні 2015 року подала в Управлінні соціального захисту населення Золочівської районної державної адміністрації декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії, в якої не вказала, що її родич, що проживає разом з нею, зареєстрував за собою на праві приватної власності автомобіль Chevrolet Niva, який був ним придбаний за 201 000 гривень.

Внаслідок надання недостовірних відомостей до Управління соціального захисту населення Золочівської районної державної адміністрації Львівської області їй було нараховано та виплачено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за період з грудня 2015 по жовтень 2016 років на загальну суму 12 610 гривень 88 копійок, внаслідок чого завдано шкоду державі на вищевказану суму.

До суду разом з обвинувальним актом надійшла угода про визнання винуватості, укладена між обвинуваченою та прокурором Золочівської місцевої прокуратури Львівської області. Згідно з угодою обвинувачена добровільно беззастережно і в повному обсязі визнала свою винуватість у тому, що вона вчинила заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайства), підроблення іншого офіційного документа, який видається чи посвідчується установою, організацією, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права з метою використання його підроблювачем, а також використання завідомо підробленого документа, тобто вчинила кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст.190, ч.1, ч.4 ст.358 КК України.

Сторонами узгоджено покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В судовому засіданні обвинувачена подала клопотання в якому просить застосувати до неї Закон України "Про амністію у 2016 році", покликаючись на те, що вона являється особою з інвалідністю.

Тож 2 серпня 2018 року Золочівський районний суд Львівської області затвердив укладену між обвинуваченою та прокурором угоду, призначив узгоджене сторонами покарання, проте звільнив від його відбування на підставі пункту "г" статті 1 Закону України "Про амністію у 2016 році".

загрузка...