1 88collage sadikМандрівка елітним районом Львова, так званою “професорською колонією” привела нас до будинку на вул. Стрілецькій, 1, що неподалік від Шевченківського гаю.

Загальна площа цього будинку складає 695 кв. м. (в тому числі житлова площа – 234 кв. м). Будинок має 3 поверхи: перший цокольний поверх (розміщений гараж на 2 авто та господарські приміщення), на другому та третьому – житлові приміщення. Кухня має вихід на терасу. На горищі також обладнана кімната.

1 sadik6
Будинок родини Садових на вул. Стрілецькій, 1 у Львові, фото 2015 року

Мешканцями цього будинку є діючий мер міста Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною Кіт-Садовою, їх п’ятеро дітей, а також батьки Катерини. Загалом 9 людей.

При вході в маєток розташований постійний пост охорони. Мир і спокій оселі цілодобово пильнують працівники поліції.

2 sadik3

Хоча раніше на запитання, чи будинок буде охоронятись, Садовий відповідав: «Яка охорона? Від кого охороняти? Та я вас прошу, це все умовні речі», але мабуть після обстрілів будинку з протитанкового гранатомета, погляди на охорону в Андрія Івановича змінилися. Хоча що допоможе міліціонер від гранатомета – важко сказати.

Нагадаємо, до цього часу родина мера Львова мешкала у квартирі на вул. Рудницького, на шостому поверсі без ліфту. Саме відсутність ліфту, зі слів Андрія Івановича і стала причиною придбання власного будинку, який його сім’я придбала в обмін на цю власне трикімнатну квартиру на вул. Рудницького з доплатою близько 300 тисяч доларів . Загалом вартість будинку склала близько півмільйона доларів США.

3 sadik1

Гроші на купівлю будинку знайшли за рахунок того, що Катерина Кіт-Садова продала частину акцій ПрАТ «ТРК «Люкс» за майже 400 тисяч доларів США з метою купівлі будинку.

Джерело: Фотографії старого Львова

загрузка...