1 42436544 1849151325122279 527388612052910080 nУ смт. Брюховичі відбулись 10-і ювілейні змагання з футболу "Кубок Брюхович". Про це повідомляє Юлія Лацик у Фейсбуці.

"«Кубок Брюхович» відіграв ювілейний 10-й сезон. Загалом у цьогорічних змаганнях прийняло участь понад 40 команд, а це понад 400 футболістів + значна кількість вболівальників: з Брюхович, Бірок, Рясного, Львова, Ясниськ, Малехова, Чемеринців, Вороціва, Янова, Домажиру", - пише вона.

У віковій категоріії 7-10 років цього року перемогли діти з ФК "Карпати" (Брюховичі). Друге місце здобула команда з Ясниськ ФК "Кардинал".

У віковій категоріії 11-13 років перемогли хлопчаки з ФК "Карпати", друге місце зайняла ФК "Кардинал".

1 42334855 1849108478459897 2397481689866567680 n

У категорії 14-17 років перемогу здобула команда з Брюхович ФК "ЛЕГІНЬ-юніори", друге місце у ФК "РЯСНЕ".
Матчі у старших вікових категоріях – захопливі. Тут: швидкість, сила, адреналін, інтрига, не без травм і жорстких моментів.

Цього року у віковій категорії 18-21 – перемогу здобула ФК "Лемберг" зі Львова, друге місце зайняла також львівська команда ФК "Дністер".

1 42382628 734611956893142 6232096330743808 n

А у найстаршій віковій категорії +22 вже вдруге за історію "Кубку Брюхович" змагались між собою команди ФК "Легіон" (Бірки) та ФК "Янів". Цього сезону перемогла ФК "Янів", друге місце дісталось ФК "Легіон" (Бірки).

"Вражає, як завжди – стійкість наших учасників, особливо найменших. Вперто змагатись за перемогу незважаючи на проливний кількагодинний дощ – це вам не вдома за гаджетом онлайн танчики бавитись", - додає Юлія Лацик.