1 lvivskym nacgvardiycyam peredaly avtomobili konfiskovani na kor 4У Львові відбулась урочиста передача конфіскованих митницею автомобілів для потреб Збройних сил та Національної гвардії України.

Загалом, для потреб військових, управління юстиції у Львівській області передало 18 конфіскованих транспортних засобів. Зокрема до військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України було передано 2 легкових автомобілі. Про це повідомляє Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ.

Передані військовим транспортні засоби були раніше конфісковані митниками за контрабанду та згідно з рішенням суду передані до органів юстиції. Вони пройшли всю необхідну процедуру переоформлення, передбачену українським законодавством. Цього разу передачу автомобілів військовим присвятили до Дня захисника України.

2 lvivskym nacgvardiycyam peredaly avtomobili konfiskovani na kor 6

«Ми передаємо автомобілі, які будуть використані в обороні нашої країни та виконуватимуть справжні завдання. Конфісковані машини пройшли всю процедуру, яка передбачена чинним законодавством. Вірю, що вони будуть корисні і знадобляться хлопцям на Cході», - зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень.

Отримати автомобілі для військової частини 4114 прибув заступник начальника Західного територіального управління Національно гвардії України з озброєння – начальний технічної частини полковник Дмитро Волосянко.

«Сьогодні ми отримуємо два легкових автомобілі для забезпечення потреб військової частини 4114, що дислокується у Львові. Автомобілі надані нам безкоштовно та будуть використовуватись для виконання різноманітних завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил. В майбутньому ми також будемо співпрацювати з  управлінням юстиції у Львівській області для забезпечення інших військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання зазначеною категорією автомобільної техніки», - розповів полковник Дмитро Волосянко.

У листопаді управління  юстиції у Львівській області також планує передати військовим ще одну партію конфіскованих автомобілів.

загрузка...