1516251692 v yakutke rebenok vyprygnul ih okna mnogoetazhki v 40 gradusnyy moroz
фото умовне
Сьогодні, 7 грудня, у приватному дитсадку "Пташеня. Дитячий простір" трапився скандал  - після прогулянки із дітьми вихователька залишила на вулиці малого хлопчика. Першою про це розповіла львів'янка п. Ольга у спільноті "Варта 1" у Фейсбуку, яка стала очевидцем події та надала допомогу дитині.

"Сьогодні гуляли з дочкою біля будинку. Біля нас зразу знаходиться дитячий садок "Пташеня. Дитячий простір" за адресою Довженка, 12. Я почула плач і крик дитини про допомогу, але саму дитину видно не було. Я підійшла ближче до огорожі і прислухалася, не могла ніяк зрозуміти звідки лунає плач, адже вихователів не було на вулиці. Коли ми підійшли ближче до воріт я побачила хлопчика який кричить і плаче під дверима садочку.

Я так зрозуміла що його залишили навулиці - просто забули. Біля воріт зібралося вже декілька людей але ніхто не міг зайти. Ми довго дзвонили. Потім прийшов хтось забирати дитину і я з малою підбігли до хлопчика. В нього аж сльози замерзли на обличчі. То просто жах.

Зі мною підбігла ще одна жінка і ми повели хлопчика в групу, де нам не дуже активно відкрили. Я, звичайно, почала кричати до вихователя, покликала адміністратора і сказала нехай дзвонять батькам хлопчика. Адміністратор сказала що спочатку поговорить з вихователем, тоді я хотіла визвати поліцію. Вона подзвонила батькові хлопчика (надіюся що то насправді тато того хлопчика) і дуже НІЖНО розказала про ситуацію.

Не розумію як такі люди працюють з дітьми!!! Надіюся батьки які водять діток в цей садок читають це. Я вас дуже прошу розберіться в цій ситаації до кінця. Сьогодні цей хлопчик а завтра може бути ще хтось. 

І мене не покидає думка що би було з дитиною якби він плакав не голосно і не кричав. Коли би вихователь зрозумів що в групу вона привела не усіх дітей?", - сказано у дописі п. Ольги.

У садоку не заперечують факт недбалості та обіцяють з'ясувати ситуацію. Про це адміністрація дитсадка повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

"Сьогодні у нашому садку справді трапилась ситуація, про яку описано на Варті1 яка є жахливою і прикрою для нас.

Діти повертались з прогулянки до садка, близько 20 діток та 2 вихователів. Вихователь, яка йшла позаду відволіклась на двох діток, які стояли в парі і почали сваритись між собою. Двері садка зачинились і вихователь не зауважила, що один хлопчик залишився за дверима. 
Оскільки дверу в садку знаходяться на магнітному замку дитина не могла сама потрапити до садка. Група знаходиться на 2 поверсі.

Уся ситуація від моменту коли група зайшла в садок, де встановлено відеоспостереження до моменту, коли небайдужі мами привели дитину в садок пройшло 7 хвилин. Між 12:57 та 13:04.
Ми дуже вдячні людям, які проявили небайдужіть.Щодо ситуації вже всередині садка, яку ми можемо відстежити по камерах спостереження. На жаль нам не вдалось поспілкуватись і дізнатись про ситуацію, оскільки був певний тиск і погрози, керівник садка звязалась з батьками, пояснила ситуацію, також батьки мали змогу поговорити з жінками, які зреагували на кризову ситуацію безпосередньо і почути все з їх уст. Ми намагаємось зв’язатись з пані Олею, щоб розібатись в ситуації до кінця, поки нам це не вдається.Поміж тим, відповідальність наша, і ми приймемо міри та правки в посадові інструкції. Далі інформуватимемо", - сказано у дописі адміністрації.

загрузка...