1 356859nshot 1Консульство Російської Федерації у Львові вже протягом двох тижнів не переправляє на батьківщину тіло засудженого за тероризм росіянина, який помер у Дрогобицькій виправній колонії №40.

Про це повідомляє ТСН.

Тіло 45-річного мешканця Архангельська Валерія Іванова не можуть відправити в Росію вже ледь не два тижні. Російські дипломати говорять, що нібито не можуть віднайти його родичів. 

Валерій Іванов мав за плечима досвід Чеченської війни у складі десантно-штурмової бригади. Воював проти України на боці терористичної організації "ЛНР". Його затримали та засудили за ст. 258 (терористичний акт) та ст. 437 (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України на 12 років позбавлення волі.

Одразу після смерті ув’язненого у Дрогобицькій колонії зв’язалися з представниками Генерального консульства Російської Федерації у Львові щодо питання транспортування тіла померлого до Росії, а також повідомили російській стороні, що померлий має сестру, яка живе в Архангельську. Дипломати пообіцяли віднайти його родичів в Архангельську. Шукають уже 10-й день. 

 

загрузка...