0772fab9f326ddbb4d1c7dd9e2bd681bВчора, 11 січня, близько 19.00 до поліції надійшло повідомлення з італійського консульства про те, що до них за допомогою звернулись родичі 52-річного громадянина Італії. Про це повідомила речниця нацполіції Світлана Добровольська.

Він 4 січня цього року в туристичних цілях приїхав у Львів, проживав в одному з готелів та 7 січня мав повертатись літаком додому. Проте, у день вильоту чоловік зателефонував до родичів у Італію та повідомив, що має намір залишитись в Україні ще на декілька днів, після чого зв'язок з ним був втрачений. З готелю чоловік виселився 7 січня.

"Орієнтування на іноземця було надане працівникам усіх служб та підрозділів поліції Львівщини і сьогодні, 12 січня, його місцеперебування було встановлене оперативниками. Він поселився в іншому готелі і пояснив, що не міг зв'язатися з рідними, оскільки залишився без мобільного зв'язку. З ним все гаразд і найближчим часом він повернеться в Італію", - розповів в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.

Сам іноземець подякував поліцейським за безпеку та зазначив, що у Львові йому дуже сподобалось і він має намір повернутися у наше місто ще.

загрузка...