znesinnia dytynaЗавтра, 2 березня, о 12:00, на території ландшафтного парку «Знесіння» відбудеться зустріч-протест проти незаконної забудови парку. На зустрічі будуть присутні мешканці прилеглих вулиць, представники громадських організацій, які вже 10 років воюють із забудовником, представники мас-медіа, повідомили на сторінці спільноти Зупинимо загарбника Знесіння у Facebook.

Організатори закликають усіх небайдужих приєднатись до акції.

Контактні особи:
Зоряна Іванків – 093 731 85 34, Олеся Дацко – 067 371 28 97

Нагадаємо, 20-го лютого Господарський суд м. Львова задовольнив клопотання про забезпечення позову проти ТОВ “Архібуд” про призупинення будь-яких будівельних і підготовчих робіт на ділянці за адресою Довбуша 15 - це одразу коло Лисої гори. Крім того, на ділянку було накладено арешт.

Незважаючи на це, забудовник на це не зважає, і цілий тиждень ведуться будівельні роботи - зрізуються дерева, працює екскаватор, заходять/виходять люди, і т. д.

Учора, 28 лютого, державні виконавці Галицького ДВС м.Львова нарешті ознайомили директора ТзОВ „АРХІБУД” із рішенням суду стосовно заборони здійснювати будь-які підготовчі та будівельні роботи по вул.Довбуша, 15 та накладення арешту на дану земельну ділянку.

 

загрузка...