456545У березні триває звезення на околицю міста таспалюв ання відходів. Про це повідомив громадський активіст Ігор Стукалець, оприлюднивши відео поточного стану сміттєзвалища.

«Ще земля добре не висохла від зимового снігу, як у кінець вулиці Пластової попрямували самоскиди зі свіженьким сміттячком. Не кожному автомобілю під силу було пробратися болотяною дорогою, тому укріпляли проїзд, тим, що й везли: зрізаним гіллям, пляшками (пластиковими й скляними), побутовими відходами, мішками з відходами від ремонтих будівельних робіт тощо... Одним словом, ще трохи попрактикуються на Пластовій і навчаться всі львівські дороги робити зі сміття.

Попри те, що місто усіляко знімає з себе відповідальність за вивезення сміття і займається розробкою різноманітних стратегій - поводження з відходами, сортування, переробки і т.п., на практиці маємо картину менш оптимістичну. А саме, незважаючи на неодноразові повідомлення на гарячу лінію міста, в поліцію, ДСНС, Міністерство екології та природних ресурсів України, у Кривчиці продовжують завозити і спалювати сміття. Завозять в т.ч. й комунальні служби міста. Підтверджень цьому є декілька. Окрім будівельних відходів, та дрібного сміття, яке завозять недобросовісні львів'яни, сміттєзвалища в основному наповнюють відходами великих об'ємів. Всім відомо, що спалювання листя заборонено. Тільки не у Львові.

Хто в нас займається збиранням опалого листя у великі чорні поліетиленові мішки? Правильно - комунальні служби міста. Як воно потрапляє у Кривчиці і горить - питання до них!

Хто в нас здійснює догляд за зеленими насадженнями, які після очистки вивантажуються на сміттєзвалищах у Кривчицях і спалюються? Правильно, ЛКП "Зелений Львів", тому питання до нього!

 Хто займається вивезенням асфальту з ремонтованих ділянок доріг? ЛКП "Шляхово-ремонтні підприємства" районів Львова.

Нагадаю, що минулого року на цих сміттєзвалищах було зафіксовано самоскиди ЛКП "ШРП Личаківського району" та документи фінансової звітності цього ж підприємства.
Тому питання до цих підприємств виникають уже другий рік поспіль!

Цікаво було б почути відповідь міста на запитання:
- Як документи одного з ВНЗ Львова потрапляють на сміттєзгарища у Кривчицях?
- Чому у Кривчицях спалюють списки мешканців будинку з вул. Кругла, 7-а з їх контактиними телефонами, яка відноситься до зовсім іншого району міста?
- Чому відпрацьований асфальт горить разом з зібраним і завезеним з усього міста опалим листям, пластиком, каністрами, мінеральною ватою у тих місцях, де місто мало б забезпечувати обмежений доступ не лише транспорту, а й сторонніх осіб - мулові поля стратегічно важливого для Львова об'єкта - ЛКП "Львівводоканал"?

У мешканців будинку №7А, що на вул. Круглій, напевно, теж виникнуть запитання, яким чином їхні персональні дані (номери телефонів) опинилися на згарищах у Кривчицях. Але ці запитання можуть бути до керівника ОСББ "На Круглій" Давидович Любові Павлівни  - керуючої справами ГО «Об’єднання«Самопоміч», - пише Ігор Стукалець.

загрузка...