1477776Шевченківський районний суд призначив один рік умовного покарання 26-річній сутенерці Олені Франчук. Жінка організовувала надання сексуальних послуг у салоні еротичного масажу в центрі Львова, повідомляє Zaxid.net

В 26-річної Олени Франчук був власний салон еротичного масажу «Каприз» (вул. Личаківська, 3), де надавалися інтимні послуги. Окрім того, була можливість телефлонного виклику повій. За ніч з повією клієнти платили від 700 до 1500 грн.Також Олена Франчук запустила в інтернеті рекламу з надання сексуальних послуг, де вказала номер телефону, за яким приймала дзвінки від клієнтів. Протягом вересня 2018 - січня 2019 рр. Олена Франчук виконувала роль посередниці між повіями та клієнтами, при цьому забираючи 20% їхнього «заробітку».

Поки у цій справі тривало слідство, Олена Франчук підписала угоду з прокурором про визнання своєї винуватості. Під час засідання 11 березня суддя Шевченківського районного суду Павло Едер затвердив цю угоду та призначив Олені Франчук один рік умовного покарання.

загрузка...