67271303 706486859789432 7501694307028434944 n 1564146821 750x562 1 0Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації, спільно із  Управлінням “Укртрансбезпеки” у Львівській області та працівниками патрульної поліції м. Львова здійснили заходи державного контролю щодо припинення нелегальних перевезень. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Перевірку здійснили 25 липня, на виконання протоколу міжвідомчої наради, плану заходів затверджених Міністерством інфраструктури України щодо боротьби з нелегальними перевезеннями та розпорядження Львівської обласної державної адміністрації «Про утворення робочої групи з питань функціонування ринку автомобільних пасажирських перевезень». 

За результатами проведеної спільної перевірки, виявлено факти надання послуг без дозвільних документів з перевезення пасажирів автомобільним транспортом сполученням Рудно–м. Львів (вул. Драгана).

Управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області складено протокол про порушення вимог статті 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» та вимог частини 1 ст. 164 КУпАП.

Протокол про скоєння вказаного правопорушення буде скеровано на розгляд до Залізничного районного суду м. Львова.

Слід зазначити, що перевезення пасажирів здійснювалось автобусом марки “Mersedes-Benz”.

Нелегальні пасажирські перевезення — це недоотримання коштів  бюджетом та пенсійним фондом за рахунок несплачених податків та соціальних внесків, але передусім — це порушення наших з вами прав бути комфортно і безпечно перевезеними, це нехтування елементарними правилами безпеки.

Тож для Укртрансбезпеки як органу центральної влади, який реалізовує державну політику із забезпечення безпеки перевезень, боротьба із нелегальними перевізниками є одним із першочергових завдань.

загрузка...