1 0 n26 76shot 1Протягом двох років громадяни Польщі та України незаконно спростили перетин польського кордону для 1430 іноземців, в основному українців і білорусів.

Про це пише Польське радіо.

У Польщі завершилося розслідування у справі міжнародної, польсько-української організованої злочинної групи, котра займалася організацією незаконного перетину польського кордону. Обвинувальний акт проти двох громадян Польщі та одного громадянина України направили до Окружного суду в Кєльцях.

За словами слідства, члени групи у 2016-2018 роках спростили незаконний перетин польського кордону для 1430 іноземців. Міжнародна злочинна група отримала від своєї незаконної діяльності щонайменше 286 тис. злотих (66 тис. євро).

«Члени групи займалися спровадженням та легалізацією перебування у Польщі, в основному громадян України та Білорусі. Механізм діяльності полягав в організації іноземцям документів, що дозволяють їм просити у польських консульських установах в Україні і Білорусі віз, а також в одержанні від свєнтокшиського воєводи дозволів на тимчасове перебування у Польщі», - повідомили у Карпатському відділі Прикордонної служби.

«Прокурор обвинуватив двох громадян Польщі та громадянина України в участі в організованій злочинній групі та фальшуванні документів, пов’язаних із працевлаштуванням іноземців, а також документів щодо відкриття та продажу компаній і фірм, у межах яких іноземці мали працювати на території Польщі, а також підступному фішингу документів від комунальних служб, що зробило цю практику постійним джерелом доходу», - зазначили у Карпатському відділі Прикордонної служби.

Обвинуваченим загрожує до 15 років позбавленні волі. Слідство щодо інших членів групи триває.

загрузка...