31119На Львівському залізничному вокзалі хочуть відкрити пункт для проходження митного контролю.

За словами заступника Міністра відкриття пункту контролю через державний кордон на території залізничного вокзалу Львова дозволить врегулювати організацію та здійснення на постійній основі прикордонного та митного заходів, що створить передумови для впровадження додаткових поїздів в напрямку ЄС і зростання пасажиропотоку між Україною та країнами-членами ЄС.

«10 вересня 2019 року комісією за участі представників Міністерства інфраструктури, Державної фіскальної служби, Адміністрації Держприкордонслужби, Львівської ОДА та АТ «Укрзалізниця» було проведено перевірку готовності відкриття пункту контролю через державний кордон на території залізничного вокзалу станції Львів. За результатами перевірки, комісія дійшла до висновку, ініціювати перед Кабінетом Міністрів України щодо можливості відкриття міжнародного пункту контролю на території залізничного вокзалу станції Львів», - повідомив Юрій Лавренюк.

Нагадаємо, що починаючи з грудня 2016 року, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, в електропоїздах «Інтерсіті+» проводиться експеримент щодо проходження митного контролю під час руху поїздів між станціями Львів і Мостиська-2.

В ході експерименту, за рахунок проведення процедур державного та офіційного контролю під час руху, перебування у дорозі  поїздів «Інтерсіті+» зі сполученням «Київ — Львів — Перемишль» був скорочений.

Це призвело до зростання попиту на перевезення цими поїздами. Саме тому, задля зручності пасажирів, Міністерство інфраструктури буде ініціювати встановлення на постійній основі міжнародного пункту контролю на території залізничного вокзалу станції Львів.

 

загрузка...