1 0 skimming3
Фото ілюстративне
Галицький районний суд Львова визнав киянина В’ячеслава У. винним у незаконному зборі інформації про банківські рахунки та паролі клієнтів «ПриватБанку». Суд призначив йому три роки тюрми, однак звільнив його від відбування покарання, встановивши рік іспитового терміну.

Про це пише ZAXID.NET.

Як вказано у вироку суду, який оприлюднили 20 січня, В’ячеслав У. разом зі своїм знайомим, щодо якого відкрили окреме провадження, приїхали до Львова та протягом 16-17 березня 2017 року встановили скімінгові накладки на двох банкоматах «ПриватБанку» у центрі міста – на проспекті Чорновола, 7 та на проспекті Свободи, 37. Також у вироку вказано, що вони встановлювати приховані відеокамери. Таким чином за допомогою цього обладнання чоловіки зчитували інформацію з банківських карток клієнтів.

У вироку суду вказано, що В’ячеслав У. разом зі своїм знайомим зібрав інформацію про понад 50 банківських рахунків. Правоохоронці затримали їх 17 березня, коли вони повернулись, щоб забрати камеру та накладку з банкомату на просп. Свободи, 37. В’ячеслав У. стверджує, що вони не встигли завдати збитки «ПриватБанку», тобто зняти гроші з рахунків.

Правоохоронці повідомляли, що затримані скоювали аналогічні правопорушення й на території Київської області.

Дослідивши усі докази у цій справі, суддя Людмила Фролова визнала В’ячеслава У. винним у незаконному зборі відомостей, що становлять комерційну таємницю, та у втручанні в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж. Вона призначила В’ячеславу У. три роки тюрми, однак звільнила від відбування покарання, встановивши рік іспитового терміну.

Протягом цього часу він має повідомляти про зміну свого місця проживання та праці, а також періодично з’являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації. На вирок можна подати апеляцію протягом 30 днів з дня його проголошення.

загрузка...