1 0 en547 00655shot 2
Скріншот з відео
Місцеві мешканці упродовж останніх п'яти років борються за стадіон «Сільмаш». Прагнуть зберегти стадіон і створити якісний громадський простір. Бояться, що будівельна компанія, яка володіє нерухомістю на комунальній землі, збудує тут багатоповерхівку. Тож справа «Сільмашу» зараз перебуває на розгляді у суді.

Пише про це Zaxid.net.

Компанія «Три корони девелопмент» вже декілька років має у власності трибуни та роздягальні на «Сільмаші». Загалом їхня власність вмістилася на площі у 390 м2. Та тутешні жителі кажуть: стадіон останнім часом занепадає. Тож побоюються, що з «Сільмашем» трапиться те ж, що і з сусіднім стадіоном.

«Тут колись було два стадіони. Кінескоп — і ви бачите, що з ним стало. Набудували купу «мурашників». І, значить, зараз ми маємо чотири гектари землі стадіону «Сільмаш», який теж планують і хочуть забудувати», — переконаний місцевий житель Володимир Бобров.

Забудов би тут бачити не хотіли. Натомість попрохали у міської ради створити на цьому місці громадський простір.

«Ми не допустимо ніякої забудови комерційної. То має бути громадський простір, чисто безкоштовно для наших дітей. Щоби вони мали можливість грати у футбол, бавитися, прогулюватися», — каже місцева мешканка Олена Кадикало.

Її сусід Ігор Горішник додає: «У мене двоє дітей, може, колись дочекаюся внуків. І я би хотів, щоби це все залишилося в силі. Щоби діти і всі могли оздоровлятися».

Але компанія «Три корони девелопмент» звернулася до суду з проханням заборонити ухвалу міської ради, яка передбачала такий проект. Натомість претендують на чотири гектари землі, щоб обслуговувати об'єкти на стадіоні.

«І тепер вони наполягають, що їм ми будемо заважати обслуговувати свою нерухомість. Як ми можемо заважати обслуговувати те, чого нема, що вже знищено?», — розповідає місцева мешканка та громадська активістка Тетяна Воскресенська.

Львівська міська рада з позицією підприємства не згідна. У Ратуші кажуть, що хочуть реалізувати проект на стадіоні «Сільмаш», про який просять мешканці. Могли б і виділити ділянку «Трьом коронам», але меншу.

«Дана земельна ділянка зараз не використовується за своїм призначенням жодною юридичною особою, вона перебуває в такому запущеному стані. І для того, щоби мешканці могли обладнати там певний відкритий спортивний простір, була прийнята дана ухвала», — пояснює юристка міської ради Ольга Поліщук.

Зв'язатися з працівниками компанії журналістам не вдалося. Номер, вказаний на сайті, не є дійсним. Не з'явилися представники компанії і на судове засідання. Далі питання вирішуватимуть наступного тижня.

загрузка...