18921711 1268704403252772 7536705517163276203 n
Автор фото: Юлій Рудницький
«На сьогоднішній день стоїть глобальна проблема з вивезенням сміття у м.Львові, послуги надаються неналежним чином: невивезене сміття лежить на проїжджій частині вулиць, а поруч дитячі майданчики, якими діти не можуть скористатися через сморід і ризик інфікуватися хворобами, які переносять щурі.

З підвищенням температури повітря ці ризики збільшуються. Мешканці міста Львова наражаються на небезпеку. На деяких вулицях сміття не вивозиться понад два місяці!!Якщо вчасно не вивозити відходи, не проводити дезінфекційні заходи в місцях їх збору, тимчасового зберігання та утилізації, це може спричинити розповсюдження багатьох інфекційних хвороб, зокрема кишкових інфекцій (гастроентероколіти, дизентерія, сальмонельоз, черевний тиф та інші) та низки особливо небезпечних інфекцій (лептоспіроз, холера, чума).

Відбувається порушення законів, зокрема: закон України «Про захист прав споживачів», «Про житлово-комунальні послуги», закону України «про благоустрій населених пунктів» якість надання послуг, що свідчить про те, що органи місцевого самоврядування не справляються зі своїми обов’язками.

Меморандум, підписаний 21 квітня між Львівською міськрадою та головами малих міст Львівщини не виконується.

Прошу вжити заходів для недопущення екологічної катастрофи у м. Львові і всій Україні!», - йдеться у тексті петиції.

Підписати петицію можна тут

загрузка...