60889За підрахункам фахівців, купити трикімнатну квартиру у старому житловому фонді міста Лева можна в середньому за 27 тисяч доларів США.

За даними опитування фахівців  з нерухомості, найліпші цінові пропозиції на трикімнатні квартири можна знайти на околицях обласних центрів і ця тенденція зберігається по всіх регіонах, інформує Твоє місто з посиланням на domik.ua.

Як вказано у повідомленні, найвищі ціни на трикімнатні квартири в старому житловому фонді зафіксовано в Києві – 40 тисяч доларів США. На другому місці Одеса – 38 тисяч доларів. Третю сходинку в цьому рейтингу обійняв Харків – $28 000, а на четвертому – Львів, де квартиру вказано типу можна придбати в середньому за 27 000 доларів.

Якщо брати сусідні міста, то впритул до Львова наблизилися Тернопіль та Чернівці, де трикімнатна квартира обійдеться в $25 тисяч. У Рівному вона коштуватиме 22 тисячі доларів, а в Ужгороді та Івано-Франківську – по 17 тисяч.

Найнижчі ціни на Заході України зафіксували в Луцьку – 16 тисяч доларів за трикімнатну квартиру в старому житловому фонді. 

 

загрузка...