Якщо у Львові введуть надзвичайну екологічну ситуацію – це буде знущання над громадою.

Таку думку сьогодні,13 червня, під час брифінгу висловив міський голова Львова Андрій Садовий, передає корреспондент Львівського порталу.

За словами мера Львова, учорашнє рішення міської комісії ТЕБ і НС було вимушеним кроком.

«Якщо на тій території,  де не відбуваються вибухи та інші речі, штучно створену біду визнавати  зоною екологічного лиха – це знущання над громадою. Я був зобов’язаний зробити цей крок, він був підтриманий комісією НС. Якщо держава піде по цьому сценарію – це означає, що вони по відношенню до нас мають свої спеціальні плани», – зазначив А. Садовий.

Далі міський голова пояснив, що звернення міської комісії ТЕБ і НС до держави щодо введення надзвичайної екологічної ситуації – це реакція на буцімто штучне блокування полігонів України та пресувальної станції на Рясне.

«Як голова комісії з надзвичайних ситуацій, коли я бачу, що є загроза життю людей, я зобов’язаний вживати заходів. Це мій обов’язок. Якщо би працював прес, який завезений до Львова на початку цього року, то уТернопільській області є полігон, що готовий приймати пресовані відходи», – побідкався А. Садовий.

Окрім того, він нагадав, якою є  ціна за зняття сміттєвої блокади зі Львова:

«Були вимоги. Що «Самопоміч» має перейти у підпорядкування олігархів. «Ти готовий здавати і продавати?» Здавати і продавати я нікого не буду. Крапка».

На питання, хто саме висуває до нього подібні вимоги, Андрій Садовий відповів:

«Небагато людей у нашій країні можуть робити такі пропозиції. Ви розумні люди, самі все розумієте».

Нагадаємо, учора міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення звернутись до державних органів влади щодо визнання Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. 

загрузка...