tender2Сьогодні, 17 липня, під час засіданні Тендерного комітету ЛКП «Львівавтодор» розкрили документації учасників попередньої кваліфікації тендерного процесу щодо впровадження електронного квитка у Львові. Про це 17 липня повідомив кореспондент Гал-інфо з місця події.

Відповідну документацію для участі в попередній кваліфікації надало 17 компаній.

У коментарі для Гал-інфо начальник відділу автоматизованої системи оплати проїзду Сергій Журбенко нагадав, що комітет визначить переможця у три етапи: «Перший етап конкурсу попередньої кваліфікації відбувся сьогодні. Всього 17 компаній надало документи. Проте ще одна компанія з технічних причин не змогла надати документи – «Atron» (Німеччина)».

Відповідно до правил першого етапу тендерної документації, «Заявки, що надані з запізненням, замовник має право прийняти до розгляду на участь у попередній кваліфікації, що надійшли після закінчення терміну подання заявок, для підвищення конкуренції серед учасників, якщо при цьому основні цілі проекту не будуть не будуть поставлені під загрозу».

Також Сергій Журбенко повідомив, що всього є три етапи, наступний – технічний: учасників оцінюватимуть за технічними характеристиками. А вже в останньому – конкурсантів відбиратимуть за ціновою категорією.

Учасники комісії кажуть, що переможця визначать вже у грудні.