objizdna1Укравтодор готовий оголосити тендер на розробку проектної документації для будівництва Північної об’їзної дороги Львова. Погоджено технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва Північної об’їзної автомобільної дороги м. Львів. Найближчим часом буде оголошено тендер на розробку проектної документації на будівництво цієї дороги. Про це йдеться в повідомленні  Укравтодору на сторінці Facebook

Північна об’їзна дорога м. Львів поєднає міжнародну трасу М-06/Е-40 та національну Н-17 Львів – Луцьк з міжнародними трасами М-09, М-10, М-11, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею.

За планом, протяжність нової об’їзної дороги становитиме 24 км. Дорога матиме 4 смуги руху – по дві в кожну сторону.

На дорозі передбачено будівництво трьох естакад із залізобетонних конструкцій довжиною, відповідно, 191 м, 551 м та 332 м.

objizdna2Перетин доріг міжнародного та національного значення облаштують дворівневими транспортними розв’язками. Міжнародні дороги М-09 Львів – Рава-Руська матимуть повну розв’язку за типом «лист конюшини».

objizdna3В місці перетину нової об’їзної дороги м. Львів з трасою М-06 Київ-Чоп та Н-17 та Львів – Луцьк біля с. Малі Підліски планується облаштувати транспортну дворівневу розв’язку за типом «неповний лист конюшини». Для руху з напрямку Києва в сторону Львова, а також з боку Тернополя в напрямку кордону по трасі міжнародного коридору Go Highway заплановані швидкісні з’їзди.

Для забезпечення можливості відпочинку водіїв та пасажирів будуть облаштовані майданчики для тимчасової зупинки автотранспорту. В межах майданчиків передбачені стоянки для легкового, автобусного та вантажного транспорту, місця для відпочинку пасажирів.

На ділянках проходження поблизу забудови населених пунктів та біля території заказників будуть встановлені шумозахисні екрани.
В межах дворівневих та однорівневих транспортних розв’язок на початку і в кінці проектної ділянки передбачено освітлення в темну пору доби.

Планувальники Укравтодору подумали також і про тварин. Для забезпечення їх міграції, буде побудовано біоперехід у вигляді конструкції із металевих гофрованих елементів.