teplo 1У Львові 32 установи, які фінансуються з державного та обласного бюджету, не мають підписаних актів готовності робіт до початку опалювального сезону. Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, пише Гал-Інфо.

«Проблема в тому, що керівництво цих закладів не забезпечило підписання актів готовності робіт. Це бюрократична процедура без якої «Теплокомуненерго» не має права пустити їм енергоносій. Насправді ці установи готові до опалювального сезону, але потрібно оформити папери та подати їх до «Львівтеплоенерго» та «Залізничтеплоенерго», - сказав Назарій Романчук.

Він зазначив, що йдеться про заклади освіти на медицини. Зокрема про Львівський національний університет імені Івана Франка та Львівську обласну клінічну лікарню.

«Так сталося, що на жаль керівництво цих установ підготовку до опалювального сезону провело, а юридично оформити папери не змогло. Затримки у подачі тепла не буде, бо вони швидко все зроблять, бо технічно ці об’єкти готові до зимового періоду. Ми їздили на котельні, які опалюють обласну клінічну лікарню і там нема жодних зауважень. Це проблема завгоспів, чи профільних заступників керівників установ, які не встигли оформити документацію», - сказав Назарій Романчук.

загрузка...