dodУ Львівській ОДА заявляють, що робота щодо встановлення GPS-трекерів на приміських та міжміських маршрутах завершується. Невдовзі в Інтернеті будуть оприлюднювати карти із відображенням руху автобусів на маршрутах. Про це повідомляє ZIK.

Про це повідомив керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло на засіданні комісії дорожнього господарства, транспорту та зв’язку громадської ради при ЛОДА.

«Загалом є основні три етапи, які забезпечують передачу даних. GPS-трекери – це вільний ринок, будь-яке АТП може шукати постачальників цих приладів, тут кожен перевізник вправі сам вибирати. Другий етап – збір і оброблення даних. Це ключовий етап. Ми у квітні завершили проведення конкурсу на визначення компанії, яка буде надавати програмне забезпечення під центральну диспетчерську службу. Конкурс виграла компанія «Софт серв – муніципальні технології». Вони надають своє програмне забезпечення у частині обробки даних. Третій етап – висвітлення маршрутів на картах», – повідомив Кокотайло.

З його слів, загалом 85-90% автобусів обладнані GPS-трекерами. «До місяця часу цю роботу завершимо. Ми готові розміщувати інформацію на інтернет-носіях. Почнемо поступово це висвітлювати», – запевнив він.

На сьогодні 486 маршрутів приміського та міжміського автобусного сполучення на Львівщині обслуговують 48 транспортних підприємств. Загалом на маршрутах має бути 986 транспортних засобів.