23559819 927395957412264 3057034047790974377 n«План у мера простий. Поки тривають комісії, виконкоми, висмоктані з пальця аудити — підійде до закінчення бюджетний рік, а з ним і змога виділити газеті «Ратуша» якісь кошти», - про це розповів головний редактор «Ратуші» Микола Савельєв.

За його словами, «головне своє завдання мер Садовий вбачає не в економії бюджетних коштів (хай він цю байку розповість працівникам Львівського автобусного заводу, адже питання про виділення 20 мільйонів грн. родині Чуркіних у порядок денний сесії вносив саме Садовий!), а в тому, щоб тихенько і (чого вже тут кривити душею ) ПІДЛЕНЬКО вдарити газетярів у спину фінансами».

«Мовляв, а от вам! За все!!! За те, що пишете про міські афери «а ля Чуркін», що розповідаєте про руйнування в «епоху Садового» історичної спадщини Львова і розкрадання міської нерухомості, за постійне згадування дружби Садового з керівником російської “Альфа-груп” Фрідманом, за те, що показали на своїх сторінках повну неспроможність і бездіяльність міського голови Садового у подоланні сміттєвого колапсу, за це десятиліття постійного ВЛАСНОГО приниження від муніципального друкованого ЗМІ, яке Садовому так і не вдалося ні приручити, ні знищити!!!» - додав Микола Савельєв.

Нагадаємо, раніше редактор «Ратуші» заявляв, що «2018 рік – це буде ОСТАННІЙ рік існування газети «Ратуша» в іпостасі «ВИДАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

«Газету, як і сотні інших газет в Україні, пускають у вир роздержавлення (приватизації) аніскільки не турбуючись про те, що у вирі ніхто нікого ще плавати не навчив... 22188 – такий річний передплатний індекс нашої газети «Ратуша» в обласному каталозі. Коштує це ЗАДОВОЛЕННЯ 142 гривні 44 копійки (ще гривень 9 - 10 «зрубає» за свої послуги «Укрпошта»). Це дасть нам мінімальний шанс максимально закумулювати кошти і достойно увійти в 2018 рік. Рік наших спільних тривог і спільних надій», - писав Микола Савельєв на своїй сторінці у Фейсбук, закликаючи читачів «Ратуші» передплатити видання.

«Допоможи «ратушанцям» зробити все, щоб цей рік став у діяльності нашої газети не «останнім», а «крайнім». З глибокою повагою до тебе», - написав головний редактор «Ратуші» Микола Савельєв.

загрузка...