kupola 900x600Депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андрій Карбовник просить міського голову Львова Андрія Садового звернутися до суду щодо знесення церкви УПЦ (Московського патріархату) на Сихові, яка збудована незаконно. Відповідний запит він озвучив сьогодні, 7 грудня, на сесії ЛМР, повідомляє ІА ZIK.

Він зазначив, що до нього звертались мешканці вулиці Антоненка-Давидовича та проспекту Червоної Калини з інформацією про те, що на земельній ділянці комунальної власності на проспекті Червоної Калини, 89 самовільно зведено будівлю, в якій систематично проводять богослужіння представники Української православної церкви (Московського патріархату).

«Як було встановлено згідно з листом Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові та листом виконавчого комітету Львівської міської ради релігійна громада УПЦ (МП) збудувала об’єкт нерухомого майна без будь-якої дозвільної документації, а земельну ділянку на пр. Червоної Калини, 89 самовільно захопила без жодних прав на землекористування. Таким чином, на сьогодні наявні усі правові підстави для початку реалізації процедури демонтажу самовільно збудованих об’єктів на цій ділянці та приведення самої ділянки до попереднього стану», – заявив депутат.

Зважаючи на це, він просить міського голову Львова звернутись із позовом до суду загальної юрисдикції про демонтаж об’єкта самовільного будівництва на пр. Червоної Калини, 89 та приведення земельної ділянки до переднього стану та забезпечити належний правовий супровід справи та виконання судових рішень, ухвалених в майбутньому позовному провадженні. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/12/07/deputat_lvova_vymagaie_znesty_hram_moskovskogo_patriarhatu_1221487