sesiya lmr 14 Не тільки серед школярів бувають злісні прогульники. Багато депутатів Львівської міської ради не відзначаються систематичністю у відвіданні пленарних сесійних засідань. Якщо учнів до школи ходити змушують, то для того, щоб стати депутатом, знані і поважні люди, яким і без крісла народного обранця часто зовсім нічого не бракує, докладають не малих фінансових та інших потуг. Проте, коли вони досягають цілі, то часто забувають про свої обов’язки, серед яких і відвідувати сесію, не кажучи вже про обіцянки, які давали своїм виборцям.

Громадянська мережа «Опора» провела дослідження і виявила, що депутатів, які відвідали 99-100% сесій Львівської міської ради лише шестеро. Серед них Анатолій Забарило (позафракційний), Ігор Зінкевич (УКРОП), Юрій Моравецький  (БПП), Володимир Роп'як (БПП), Любомир Босаневич (УКРОП) та Олег Береза (Самопоміч). Саме вони від початку каденції до грудня 2017 пропустили голосування за менш ніж 0,5% питань, винесених на порядки денні пленарних засідань.

Менше 50% пленарних засідань відвідали троє депутатів "Самопомочі" - Тарас Кльофа (49%), Роман Федишин (37%) та Ольга Посипанко (32%). 

«Ходити на сесії, голосувати, подавати запити і звернення – моя робота, мій обов’язок. На жаль, більшість депутатів цього не розуміють. Уявіть, якби лікарі так ходили на роботу, як наші депутати? Два роки тому за мене проголосували виборці, щоб я представляв їх інтереси у міськраді. Тому мушу виправдовувати покладені на мені надії. Кожної сесії на порядку денному десятки важливих питань, які потребують присутності депутатів а їх голосів», - наголосив Любомир Босаневич.

З його думкою погоджується і Ігор Зінкевич і додає, що, на жаль, тих, хто сесії не відвідує – карати не збираються.

«Я скасовую зустрічі, поїздки чи змінюю плани, коли знаю, що на певний день призначена сесія. Однак, коли приходжу у сесійну залу бачу, що 10-15 депутатів знайшли більш важливі справи, ніж сесія міськради. За нашим законодавством можна хіба що на словах посварити депутата, який не ходить на сесію. Не думаю, що хтось виключатиме депутатів-прогульників із своїх фракцій. Через це, багато обранців і надалі дозволятимуть собі легковажити пленарними засіданнями і відвідуватимуть лише ті сесії, на яких вирішуватимуть безпосередньо їхні інтереси, забуваючи дбати про інтереси людей, які їх обрали», - підсумував укропівець Ігор Зінкевич.

загрузка...