26231171 168066823810547 3072818274443842021 n22 січня, у День Соборності України ," Українська спілка учасників АТО'' Штаб об'єднання Добровольців та МО "постольська Чота" проведуть у Львові акцію STOP PUTIN STOP WAR, яка носитиме міжнародний характер, адже пройде одночасно з іншими акціями протесту, які діаспора та небайдужі українці активно готують в США, Швейцарії, Австрії, Італії, Німеччині та багатьох країнах світу Європи. Мета такого заходу — привернути увагу світової громадськості до загарбницької війни на сході України та не допустити проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії у 2018 році.

АТОвці уже неодноразово долучалися до акцій STOP PUTIN STOP WAR, які міжнародна спільнота проводить впродовж останніх років. У попередніх акціях вимагали звільнення українських військовополонених, введення цілодобової місії ОБСЄ.

«Цього ж разу будемо просити, щоби світові лідери та звичайні люди бойкотували проведення футбольного чемпіонату у Росії, оскільки вважаємо, що країна-агресор не має жодного морального права приймати у себе цей спортивний захід. Хочемо сказати про це вголос і на цілий світ, застерегти людей, щоб вони добре подумали чи варто відвідувати державу, де людину без причини можуть запроторити у тюрму або й вбити», — наголосили організатори акції протесту

Нагадаємо, що акція пройде у Львові, 22 січня, о 15:00 годині поблизу пам’ятника Шевченку.

загрузка...