78 bigУ Львові анонсували ремонтні роботи на вулицях Братів Рогатинців, Староєврейській та на площі Коліївщини. Про це пише «Твоє місто» з посиланням на голову Галицької районної адміністрації Андрія Зозулю.

За його словами, у 2017-му році розробили проекти для вулиць Староєврейської та Братів Рогатинців. Однак, спочатку, наімовірніше, візьмуться ремонтувати останню.

На Братів Рогатинців планють провести повну заміну інженерних мереж водопроводу, частково замінити каналізаційні мережі, встановити нове освітлення, зробити вулицю більш доступною для маломобільних груп населення та облаштувати велодоріжки.

«Поверхня вулиці має бути зручною і для роверистів, і для людей з особливими потребами. Проте, цей проект дороговартісний, тому два проекти за один рік навряд чи вдасться реалізувати. Титульні списки ще формуються. Пізніше ми остаточно визначимося, чи це буде Староєврейська, чи Братів Рогатинців. Думаю, що остання, адже вона у набагато гіршому стані», – зазначив Андрій Зозуля.

Як додала керівниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, доречно разом із цією вулицею відремонтувати і площу Коліївщини, яка сполучає Братів Рогатинців і Староєврейську. Імовірно, що роботи триватимуть паралельно.

«Під вулицею Братів Рогатинців проходить міський мур. Треба буде провести археологічні дослідження, а це, відповідно, час і гроші», – розповіла вона.

загрузка...