Детальніше...Львівська міська рада розпорядилася утворити робочу групу щодо будівництва в місті крематорію. Планують вивчити питання доцільності та можливості такого будівництва.

Детальніше...Адміністрація президента підготувала два законопроекти про кримінальну відповідальність народних депутатів за неперсональне голосування і про відповідальність парламентарів за прогули засідань.

Детальніше...У кримінальному провадженні щодо екс-заступниці головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Наталії Ван Доеверен зникли речові докази. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Детальніше...Вчора, 17 червня, за інформацією громадськості здійснено виїзд в с. Бендюга Сокальського району, де прорвало трубу із каналізаційними стоками разом із кров’ю тварин, що прокладена із місцевої скотобійні.

Детальніше...Фермерське господарство «Західний равлик», розташоване в с. Солонка на Львівщині, першим в Україні почало розводити змій.

Про це розповіла співвласниця ферми Ірина Юськевич, пише AgroPortal.ua

Детальніше...Львівські «Карпати» оголосили ім'я наставника, який буде готувати команду до сезону 2019/20.

Детальніше...14-16 червня у Києві відбувся чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед юнаків, юніорів та молоді.

Детальніше...Засновниками турніру стали Тарас Ворко та Валерій Веремчук, які свого часу і домоглися будівництва стадіону біля 68-ої школи.

Детальніше...У Львові вандали відламали хрест та викрутили елементи бронзового макету Святоюрського комплексу. Про це повідомляє Гал-інфо.

Детальніше...Чиновника Львівської міської ради визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Репліка

Не розумію, чому українки не можуть бути брендом України
Ольга Євстігнєєва

Не розумію, чому українки не можуть бути брендом України

Не вважаю українських жінок найкрасивішими у світі,бо це питання суб'єктивне, краса у різноманітності.

1z

vp

vp

Форпост на Facebook