Детальніше...20 квітня у Львові відбудеться акція "Розмалюй писанку з сиротою".

Детальніше...У суботу, 20 квітня, від самого ранку і до 16:00 год. не їздитимуть тролейбуси №24 та №11.

Детальніше...Міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення провести службове розслідування щодо ситуації із будівництвом житла на вул. Тернопільській, 21а. Про це йшла мова під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

Детальніше...Біда спіткала родину Гнатик з села Тейсарів Жидачівського району півтора року тому. Середній з трьох синів – Назар, бавлячись із братами, вистрибнув із вікна. Ніби не так високо – 1,5 м. Натомість хлопчику почали докучати болі у правій нозі. У Стрийській лікарні, де працює його хресна мама, рентген показав пухлину кістки.

Детальніше...У Львові успішно реалізовується проект ʺРясне — район зелених технологійʺ, - повідомляє прес-служба ЛМР, передає Гал-Інфо.

Детальніше...Під час перевірок при вході на НСК “Олімпійський” на передвиборчі дебати 19 квітня правоохоронці будуть вилучати у глядачів продукти, які можуть бути використані для кидання.

Детальніше...Кандидати у президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський під час дебатів на "Олімпійському" відповідатимуть на 3 питання кожен.

Детальніше...Частка продажів вітчизняної продукції в 2018 році становила 53,2%, серед продовольчих товарів - 81,4%, серед непродовольчих товарів - 31,7%.

Детальніше...Для Львівського теруправління Державного бюро розслідувань зведуть адміністративну будівлю на вул. Трускавецькій – вул. Академіка Я. Підстригача.

Детальніше...Активісти спільноти ‘’DrugHuntersLviv’’ повідомляють ,що по місту Лева пересуваються автомобілі з яких просто з вікон викидають листівки з наркорекламою на дорогу. 

Репліка

Про дитячу жорстокість і майбутніх "Чикатіл"
Світлана Безділь

Про дитячу жорстокість і майбутніх "Чикатіл"

Не можу не написати за випадок дитячої жорстокості, який стався вчора в парку, але ще більше вразила байдужість мами і "нуль" реакції.

1z

vp

vp

Форпост на Facebook