26047326 10215172480769244 5608001230013260240 n.xfvEYКурва мать! Щоб дивитися це відео треба мати міцні нерви! І витримку. Привезли патрульні головного лікаря-пияка на освідчення, а медики роблять з нього слабого. Хочуть сховати "на бальнічку" ...Так, він слабий!

Але його хвороба лікується на «кульпаркові», там лікують від алкоголізму і заодно від безвідповідальності! Ну от, чессслово... при всі повазі до лікарів 8-і лікарні... як вам, млять, не соромно? Я обличчя пізнаю... ми ж часто з колегами до вас приїжджаємо на зйомки, ви ж нормальні люди! Що з вами робиться в такі миті, як на відео? Ви, шановні, лікарі, нашо пияка за кермом відмазуєте? Щоб завтра до вас привезли скалічену людину, яку ви будете збирати по кусочках і не зберете... бо безвідповідальне п’яне чмо, жмучи на газ, її вбило?! Я пригадую сюжети ми знімали про те як некій алкаш на лексусі біля політеху вискочив на тротуар і буквально роздавив молоду жінку об металевий паркан. Він вже коли наїхав на жінку, то був такий бухий, що замість назад здати, газував далі ... в людину... колеса крутилися по тілу... Як потім з’ясувалося, він часто п’яним їздив. Всюди відмазувався... Які до нього можуть бути питання? Він хвора деградована людина. А ота армія громадян яка створювала йому роками «відмазуючий супровід» - то в тих хто, очі закривав, і за бабло рішав проблеми пияку, на руках кров тієї жінки! 
А цей директор 6-і поліклініки вже ж не вперше випивший за кермом... як він взагалі посаду займає? 
Що ви там, шановні медики, хором говорили після вироку Данкову? Знищують медицину, крила лікарям обрізають... які крила? Роги поскручуйте своїм колегам, які не мають ні совісті, ні встиду. Вони ж в очі патрульним кажуть, що пияк уникне відповідальності.., це лікарі!

загрузка...