1 37140932 1299957773472488 7873152658226282496 nТи маєш право вийти з будь-якої ситуації, в якій ти себе не бачиш. Ти маєш право вийти з будь-якої життєвої історії, в якій ти собі не подобаєшся.

Ти маєш право поїхати з міста, яке гасить твоє світло, а не дозволяє сяяти яскравіше, ти маєш право зібрати сумки та почати все спочатку в іншому місці, ти маєш право змінити своє життя.
Ти маєш право піти з роботи, яку ти ненавидиш, навіть якщо весь світ говорить тобі цього не робити. Ти маєш право шукати те, що мотивує тебе вставати кожного дня з ліжка до кінця життя.
Ти маєш право піти від того, кого ти любиш, але хто погано з тобою поводиться. Ти маєш право ставити себе на перше місце і піти, якщо ти намагаєшся знову і знову, але нічого не міняється.
Ти маєш право ухилятися від поганих друзів, ти маєш право оточити себе любов'ю, людьми, які підтримують тебе і допомагають. Ти маєш право брати ту енергію, яка тобі потрібна в житті.
Ти маєш право прощати себе за великі і маленькі помилки, ти маєш право бути добрим до себе, дивитись в дзеркало і подобатись собі.
Ти маєш право звільняти себе від своїх очікувань.

Інколи ми думаємо, що йти - це погано, ніби це означає здатися і опустити руки. Але іноді піти - це найкраще, що ви можете зробити для себе.

Це дозволяє змінити вектор свого життя, почати спочатку, відкрити себе і світ. Іноді піти - означає врятувати себе від того, щоб застрягти в неправильному місці з неправильними людьми. Піти - значить відкрити двері перемінам, росту, можливостям і звільненню.

У тебе завжди є можливість піти, поки ти не знайдеш своє місце і те, що робить тебе щасливим. Ти навіть маєш право залишити минулого себе позаду і створити нового.

Джерело: Територія

загрузка...