1 32880978 2117933674914120 5739681156345888768 nВсе частіше бачу втому в очах тих, хто звик викладатися по максимуму, щоб складний проект вдався. І це люди-енерджайзери, люди-свято. Лише за сьогодні кілька разів чув від абсолютно різних людей риторичні питання на кшталт "а воно мені треба?" Ну що вам сказати? Щоб зарадити вигорянню, поділюся лайфхаками від дружини.

1. Зробіть власне щастя основним пріоритетом.
Звучить не так, як вчили? Тим не менш, все саме так. Ніхто не закликає бути самозакоханим егоїстом, але забувати про себе категорично не варто.

2. Почніть бути самим собою, щиро і з гордістю.
Не намагайтеся бути кимось іншим. Прийміть і подружіться з собою таким, яким Ви є, з усіма вашими сильними і слабкими сторонами. Ви – це Ви, і немає ніякої необхідності прикидатися кимось іншим.

3. Будьте чесним з собою у всьому.
Чесне усвідомлення і прийняття своїх сильних і слабких сторін є невід'ємною ознакою адекватної людини. Будьте чесні в оцінці свого нинішнього положення і того, що Ви хочете досягти і ким Ви хочете стати. Будьте завжди чесні з кожним аспектом вашого життя. Тому що Ви єдина
людина, обдуривши яку, Ви зіпсуєте все своє життя.

4. Подивіться своїм проблемам в обличчя.
У кожної людини є в житті проблеми, і вони не зникають, якщо заплющити очі. Першим ділом завжди необхідно визнати їх наявність, а потім вже можна робити кроки щодо їх вирішення. Маленькі кроки, які потім складуться в перемогу.

5. Живіть у сьогоденні.
Наше життя відбувається прямо зараз. Минулого вже немає, майбутнє невідоме і тільки в теперішньому ми точно впевнені. Перестаньте переживати про минуле, досить мріяти про те, які великі справи чекають на вас у
майбутньому. Вчіться бути тільки «тут і зараз» і на повну відчувати саме поточний момент свого існування. Це дуже непросте, але надзвичайно важливе вміння.

6. Проводьте час з правильними людьми.
Це ті люди, яких ви любите і які, у свою чергу, люблять і цінують вас. Поруч з ними Ви відчуваєте себе впевненіше і сильніше. Вони змушують вас бути енергійнішим і допомагають вашому розвитку.

загрузка...