1 10644894 1420164824870866 4921057974746530699 nЦе коли навіть інстаграмні кралі з спа-салонів масово репостили графіки падіння цін на барель нафти, нові санкції конгресу США, зниження курсу ру#ля та карти "української Кубані", "пєтух із говна в Якутії", "жена путіна ушла із -за агрєссї протів Украіни".

Мовляв, Росія скоро розвалиться. От-от.

Тим часом, час працював - і працює - проти нас. Фаза пасіонарного надлому минула взимку 2014/2015 років після Дебальцево, волонтерський і добровольчий рухи видихлися, легіони "громадських активістів" і "сміттєвих люстраторів" дезорганізуючим впливом і громадськими радами водночас добили рештки функціонуючих територіальних механізмів управління та перетворили громадську активність на симулякр, тобто гівно. Слово "реформи" справедливо сприймається нарівні зі широковідомим словом з трьох літер. Рейтинги парламентських партій, пов'язаних із правлячою коаліцією, закономірно сягнули кефірно-йогуртових відсотків. На зміну їм шикуються легіони пройдисвітів і мерзотників, яких від актуальних очільників вирізнятиме тільки відсутність вишиванок і ритуальної данини пам'яті майдану.

За той час навколо України сформувалося агресивне міжнародне оточення (Польща, Угорщина) та неапетитна світова кон'юнктура. Санкції впадуть. Не завтра--так післязавтра.

А в реформованій та підготовленій до стандартів НАТО армії банально бракує багнетів. Укомплектованість бойових підрозділів...не будемо про сумне.

Словом...Час працює проти нас, і його все менше.

Але не все ще втрачено, і нічого не даремно.

загрузка...