11229971 742918182518305 5942774571710079871 nА я можу матюкатись? Чи це не пасує державному чиновнику?

Дзвонить до мене журналістка із захід.нету: «Сьогодні авто Синютки побачили припаркованим в недозволеному місці. Прокоментуйте, будь ласка»

А що коментувати, якщо я не в курсі деталей.? Дзвоню до водія – через якийсь час бере слухавку: «Так і так. Був. Припаркував. Винен. Каюсь. І т д.» Я до нього : «Як ти міг, ай яй яй! Ось поважне видання міського голови зараз напише щось із заголовком «який-Синютка-поганий», а водій : «Так і водій Садового теж там припаркувався. Ми ще привітались. Стояв там хвилин двадцять, потім до нього хтось подзвонив – і той від’їхав геть».


Знову дзвонить журналістка. Я й кажу: «Слухайте, там пікантна ситуація – виявляється, що і Садовий теж там запаркувався.» А сама думаю, зараз скаже : «Як добре, що Ви сказали. Зараз уточню,і ми про міського голову теж напишемо, бо закон один для всіх, а ми чесне видання, дотримуємось стандартів і.т.д.і.т.п.» то я так думала. А насправді вона каже : «Ого (пауза). Просто мені головний редактор(!!!) скинув фото авто з ЛОДА. Давайте я уточню, як бути»

І тут - на. Стаття на сайті. без згадки Садового автівки, звичайно.


Одним словом, я в а…ує, рєбята.

Ніхто не применшує вини нашого водія, він своє відгребе. Але те, що в Синютки немає своїх медіа, не означає, що можна отак підленько кусати.


Вибачте, звичайно, що при святі, але, шановні, ви або труси одягніть, або хрестик зніміть, бо нема на то ради.

загрузка...