10341525 765967833424385 8812115701334396191 nУчора мій знайомий на мене нелетів, що поляки ставляться до українців як до смердів. Невже? Я вам розкажу, хто до вас так ставиться. 

Знаєте, чим є Bla Bla Car? Сьогодні я їхав до Познані з Варшави, зареєстрував маршрут, трьох поляків викупило місця. Дзвонить один з них і каже, що це не для нього а для робітника, і працівник до мене задзвонить о 16.30 сказати, де він мене жде.

О 15.55 хтось дзвонить.

- Słucham.
- Dziń dobri, ja siejcias uże zdies.
- Proszę? W jakiej sprawie pan dzwoni?
- Pa Bla Bla Car. Dzie pan jest?
- Ale jest dopiero 15.55, będę za 40 minut. Pan jest z Ukrainy?
- Да.
- Знаю українську мову, говоріть, будь ласка українською.
- Хорошо. Когда будешь?
- По-перше, ми не на ти, а по-друге я ж вам казав, щоб ви говорили українською.
- А ты украинец?
- Ні, я поляк.
- Врёшь, бл@дь! Никакой поляк так не говорит на украинском. Ты меня не заставишь говорить на украинском, блядь.

Я роз'єднався і зателефонував до людини, що бронювала переїзд. Кажу, що пасажира не візьму, бо він агресивний і матюкається. Він попросив вибачення і сказав, що до хама задзвонить.

Пройшло ще 5 хвилин, хам до мене надзвонює. Кілька разів. Кінець кінців я відповів. Хам вже "получил" від свого знайомого і той йому сказав, що поляки так один з одним не розмовляють. Почав мене благальним тоном, ламаною польською прохати його забрати. Psieprasiam pana, psieprasiam pana, ja jusz tak nie bende.

Хама я таки не взяв. Я отетерів коли зрозумів, що до поляка можна звертатися благальним тоном і просити вибачення, а до українця: бл@дь!

Ви з ними, в Україні, живете в одній державі. Співчуваю.

загрузка...