14656405 1146288595463006 8641062914771990125 nМабуть, наше суспільство настільки психологічно нездорове, що вже за "бляхами" і за власним великим "Я" не хоче помічати і розуміти що є інші люди, які мають іншу точку зору.

Тому, коли ви зайвий раз будете когось проклинати, хто їздить на авто з єврономерами, подумайте:

- Може для цього молодого хлопця старенька BMW була вершиною його мрій?І він тяжко працював після навчання, щоб купити її і справити враження на дівчину? Всі ж ми були молодими і любили "понти", чи не так?

- Або чоловік продав свій старий іржавий сарай, який вже задовбався ремонтувати і вкладати постійно в нього гроші. А настомість купив для роботи недороге і невибагливе авто.

- Хтось продав свою машину на українських номерах, бо терміново треба було грошей на операцію? А на залишок купив те, що купив, бо важко ходити і добиратись на маршрутках

- Чи це АТОшнік, якому держава пообіцяла "розмитнення за нуль", а по факту показала дулю.

А ще кажуть, що не ти маєш бути для машини, а машина для тебе. Що використовувати авто на іноземних номерах проблемно - лякають штрафами, постійні пересічки і так далі. Краще один раз заплатити і "мати спокій". От власне, а в чому тоді свобода, якщо за аналогічне авто в Україні потрібно переплатити втричі дорожче, ніж у Європі? Ці гроші - це ваш потрачений час, бо ви їх повинні заробити. Ці гроші ви відриваєте з сім'ї, з власної справи, з можливостей покращити свої житлові умови або поїхати в омріяні подорожі. Коли у сусідній Польщі можна лише за одну мінімальну місячну зарплату придбати цілком нормальне авто "на ходу", то де ж справедливість?

Всі ми різні і коли ми не навчимось хоч якось бачити і розуміти один одного, ми і далі будемо сваритись і гризтись між собою. І постійно будемо жити в злості і недовірі. Давайте бути людьми - у цьому наша сила!

загрузка...