Детальніше...16 грудня відбувся перший сімейний турнір у Винниках, на якому змагались вихованці шахової школи “Black and White” в сімейному турнірі у СЗШ 29. Про це повідомили у прес-службі Винниківської міської ради.

Детальніше...Тижневик «Винники plus» продовжує знайомити читачів із дуже важливою реформою місцевого самоврядування в Україні – децентралізацією. Для прикладу розглянемо Давидівську ОТГ. Зважаючи на географічне розташування населених пунктів, через призму цього ОТГ можна, в деякій мірі, проектувати майбутнє Винник. Звісно, якщо все ж таки містечко не приєднається до Львова, а створить власне об’єднання територіальних громад.   

Детальніше...Учора увечері, 14 грудня,  патрульні отримали виклик в місто Винники на вулицю Лісну з інформацією, про те, що невідомі особи вчиняють крадіжку металу з колишніх військових об‘єктів. Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Львова.

Детальніше...Сьогодні, 13 грудня, у Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького, в рамках Веукраїнського проекту «Побач серцем» діти загальноосвітньої школи-інтернату №100 отримали в подарунок аудіокнигу «Абетка професій». Про це повідомили у Винниківській міській раді кореспонденту Форпост.

Детальніше...Що робить пересічний українець, коли душа просить подорожі? Правильно, купує квиток до Львова. А що робити львів'янину, який переситився центральними атракціями? Їхати за місто. Одне з містечок, де можна близько і бюджетно урізноманітнити собі день - це Винники. Історичні факти про містечко зібрав у своєму блозі Андрій Бондаренко.

Детальніше...Аварію на магістральному водогоні між селами Чижиків та Печенія, вже ліквідовано. За прогнозами «Львівводоканалу», до насосної станції у Винники вода надійде після 20.00 год. Після того буде розпочато запуск води у систему для мешканців міста Львова. Завтра зранку планують відновити водопостачання Личаківського району у повному об’ємі. Зараз у місті працює 17 водовозок – комунальних, приватних та військових. Про це повідомила Варта 1.

Детальніше...Протягом століть зі Львова до Винник вели дві дороги. Одна з них, Глинянська, що йшла на схід, до Києва і на південь – у Крим. Друга – дуже вибоїста, придатна лише у суху погоду, починалася біля Личаківської рогатки, вела через Ялівець, коло Горів, через пивоварню Ґрунда, вздовж р. Маруньки та виходила на Забаву. Називалась вона Нижньою дорогою. У 1787 р. зі Львова через Винники прокладено Брідську (цісарську) дорогу на Золочів і Броди. Ця дорога і сьогодні з’єднує Винники зі Львовом. Дороги з твердим покриттям називали по-різному: «гостинець», «цісарська дорога». Історичні факти зібрав у своєму блозі Андрій Бейцар.

Детальніше...Винниківська міськрада продовжує ремонтні роботи у приміщенні ДНЗ№162 у м.Винники та благоустрій території садочку №156.

Детальніше...Управління екології департаменту містобудування Львівської міської ради розробляє комплексу програму на 2018 рік, у межах якої планують розширити графік стоянок еко-буса у Винниках, Брюховичах та Рудно. Про це повідомили в управлінні екології.

Продовжуємо висвітлювати найбільш гострі події у місті Винники.

Детальніше...

Відтак, у свіжому номері інформаційного вісника " Винники Плюс" ви дізнаєтесь:

- Про помсту депутата-хабарника та підприємницьку вдачу його спільника

- Чому в країні на боротьбу з корупцією потрібно виділяти не гроші, а патрони, як це робиться в Китаї.

- Як рада Винник  сприяє збагаченню «ДІЛКІВ-ДЕПУТАТІВ»

Про це та інше Ви дізнаєтесь у свіжому номері газети "Винники Плюс"

Електронну версію можна скачати ТУТ

 

Репліка

А скільки днів на рік працює на податки ваше підприємство?
Михайло Чернишев

А скільки днів на рік працює на податки ваше підприємство?

Учора, на свою голову, вирішив в черговий раз проаналізувати структуру витрат (у тому числі податкових) при виробництві та продажу кінцевому споживачу пакетованого молока. Пакет молока виробляється і постачається покупцю ланцюжком підприємств: рослинницька ферма, молочна ферма, молокозавод, дистриб'ютор, роздрібний магазин.

1z

vp

vp

Форпост на Facebook