Детальніше...Ініціатори та будівничі центру Святої Софії Премудрості Божої у місті Винники на чолі з куратором будівництва о. Володимиром Климюком звернулись до усіх вірних греко-католицької церкви Львівської архиєпархії.

Детальніше...Сьогодні, 3 жовтня, о 14:30 у Пустомитівському районному суді відбудеться  розгляд справи депутатів-хабарників Винниківської міської ради.

Детальніше...Дисциплінарний комітет відсторонив президента винниківського ФК «Рух», депутата Львівської міськради Григорія Козловського від футболу.

На святковій сесії Винниківської міської ради, що відбулась на День Незалежності України, звання Почесного громадянина Винник надано Ігорю Ігнатовичу.

Навколо конкурсу на посаду керівника Народного дому у Винниках розгорівся скандал. Активісти вважають, що землю, яка належить Народному дому хочуть відібрати у громади, а тому міська рада висуває свого кандидата.

Детальніше...Сьогодні, 2 червня, у Винниках на вулиці Івана Франка 530-б відкрили сучасний спортивний комплекс STARFIT.

Детальніше...Вхід на відпочинковий комплекс «Озеро Винниківське» безкоштовний для мешканців Винник. Про це інформує Винниківська міська рада.

Детальніше...У місті Винники, біля нового кладовища, місцеві жителі збираються перекривати дорогу у знак протесту проти так званого сміттєвого майданчика. 

Другого квітня Історико-краєзнавчий музей Винник запрошує на відкриття виставки світлин польського письменника, публіциста і фотомитця Пьотра Дурака ”По обидва боки Бугу”.

Львівській прокуратурі не вдалося повернути у комунальну власність 1,55 га землі у місті Винники на вул. Сухомлинського для будівництва міського спорткомплексу. Замість нього, на відведеній ділянці, фірма депутата Винниківської міської ради Андрія Чорного збудувала багатоповерховий будинок. Про це стало відомо з постанови Львівського апеляційного господарського суду від 16 січня 2017 року та низки ухвал про тимчасовий доступ до документів.

1z

vp

Форпост на Facebook