23231614 1510981755604503 570787828455356499 nСьогодні, 8 листопада, у Винниках трапилася жахлива трагедія – в одному з навчальних закладів міста помер десятикласник. Наразі причина смерті підлітка – невідома. Але відомо, що хлопець був немісцевим і сиротою. Про це пише портал Винники Plus.

Також зазначається, що у дитини були проблеми з серцем. Із рідних у хлопця був лише старенький дідусь. Андрій К. був 2001 року народження, він – уродженець одного з сіл Львівської області.

Інформацію про смерть підлітка підтвердили у Личаківському відділі поліції міста Львова.

Зокрема, майор поліції Олег Строцький уже побував на місці трагедії.

«Причину смерті юнака повинна встановити судово-медична експертиза, а поліція наразі не має більше інформації», - зазначив майор Олег Строцький.

«Сьогодні той день, коли важко стримувати емоції і сльози. Відійшов у вічність Андрійко Колотвін хлопець-позитив.  Бог керував його життям так, що його завжди оточували хороші і люблячі люди. Тому нам боляче. Та віримо, що ти відійшов в обійми люблячого Батька до місця де немає ні болі, ні печалі, ні зітхання але життя безконечне. Тому плач перемінюється на радість, що маємо в домі Отця свого ангела і заступника. Твоя мрія здійснилася - ти став найкращим ПРЕЗИДЕНТОМ і тихо відійшов», - написав у Фейсбук Роман Прокопець, голова організації Центр Опіки Сиріт.