23031586 1722360671108535 6284182141050207930 nПрацівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області було проведено лабораторні аналізи відібраних проб води із річки Миклашівка на території Пустомитівського району та м. Винники, про що повідомили у Держекоінспекції.

За результатами вимірювань встановлено наступне:

- надходження забрудненої  води  з  колодязя дощової каналізації в м. Винники призвело до погіршення якісного стану річки Миклашівка за рахунок високих концентрацій заліза та марганцю, органічних та мінеральних речовин (ХСК) в порівнянні до фону.

Високий вміст забруднюючих речовин  у річці спричинив  зниження розчиненого кисню.

За результатами вимірювання встановили, що по руслу річки спостерігається збільшення завислих речовин, які осіли на берегах у вигляді осаду гідроксиду заліза. У зв’язку з цим протягом тривалого часу річка Миклашівка може набувати неприродного забарвлення.

Нагадаємо, що 3 листопада, за словами громадян, вода у річці Миклашівка (права притока річки Полтва) набрала рудого забарвлення з невідомих причин. Люди забили на сполох, мовляв, в річку Миклашівку, що протікає через с. Миклашів Пустомитівського району (у напрямку за Винниками, Підбірцями) відбулось несанкціоноване зливання промислових відходів.Про це повідомлялось у Форпост