muzejДепартамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації ініціював і розпочав реалізацію культурного проекту «Візуальні тури музеями області. Відвідай. Це цікаво». Про це повідомили на сторінках «Винники Plus». 

Віртуальний тур має унікальний дизайн і включає в себе низку сферичних панорам із можливістю «переходів» з одного виставкового залу в інший, з поверху на поверх, огляду загальної панорами.

«У межах проекту створено інтерактивну карту, на якій можна переглянути цікаві місця Львівщини, вирушити у віртуальну подорож чи спланувати цікавий і пізнавальний культурно-туристичний маршрут. Завдяки цьому проекту глядач буквально переміщається в задане панорамою місце. Віртуальні тури – ідеальне рішення для візуалізації», – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

До новоствореної карти потрапив і історико-краєзнавчий музей у м. Винники. Віртуальну подорож по залах музею можна здійснити тут.

Карту постійно наповнюють новими об’єктами культури, історії, архітектури Львівщини. До кінця 2018 року планують включити до зазначеного проекту всі цікаві місця Львівщини, повідомляє Львівська газета.